Technológia

Dokonalá alchýmia pre potešenie z jazdy

 

 

 Kontrola a viditeľnosť za každého počasia

Fiat 124 Spider môže byť kompletne vybavený LED technológiou, zahŕňajúcou predné LED svetlomety (LED pozičné svetlá, LED svetlá pre denné svietenie DRL, LED stretávacie svetlá a LED diaľkové svetlá), adaptívny systém AFLS (Adaptive Front Light System) pre smerovanie lúčov svetla v závislosti na rýchlosti v zákrutách a zadné LED koncové svetlá. Navyše disponuje ostrekovačom svetlometov a senzorom dažďa a stmievania. K dispozícii v rámci paketu Visibility.

Najmodernejšia infotelematika

7palcový dotykový displej s multimediálnym rozhraním pre užívateľsky ústretové ovládanie všetkých funkcií. Prémiový audiosystém Bose s digitálnym rádiom DAB a deviatimi reproduktormi (2x2 v hlavových opierkach). Pripojenie WiFi a Bluetooth, dva vstupy USB a jeden vstup AUX-in. K dispozícii v rámci paketov Audio a Audiosystém Bose.Exkluzívny audiosystém Bose

Zaisťuje najvyššiu kvalitu zvuku behom jazdy, či už s vytiahnutou alebo stiahnutou strechou. Systém Bose zahŕňa deväť reproduktorov, pričom štyri z nich sú integrované v hlavových opierkach. K dispozícii v rámci paketu Audiosystém Bose.