Technológie

Nové Dobló je nabité inováciami a technológiami.

V oblasti infotainmentu a zábavy ponúka nové Doblò Panorama dva systémy podľa úrovne výbavy. Obidva sú zárukou vzrušujúceho hudobného zážitku. Prvý systém má aktívny matricový displej (štandrad výbavového radu PLUS), rádio FM/AM, rozhranie na pripojenie prehrávača USB/iPod, konektor AUX-IN, funkciu automatickej regulácie hlasitosti podľa cestovnej rýchlosti vozu, technológiu Bluetooth (rozpoznanie hlasových príkazov) a ovládanie na volante (voliteľne).

Nový Doblò sa dodáva tiež s obľúbeným multimediálnym systémom Uconnect 5" (štandart výbavového radu LOUNGE, voliteľne pre PLUS). Základom tohoto hi-tec zariadenia je 5" farebná dotyková obrazovka, jedna z najväčších v tomto segmente, ktorá umožňuje prístup k veľkému počtu funkcií, zahŕňajúcich analógové rádio, a k multimediálnym zdrojom (prehrávač médií, iPod, iPhone, smartphone) pripojiteľným prostredníctvom rozhrania USB a konektora AUX-IN.

Systém okrem toho obsahuje pokročilé rozhranie Bluetooth na prístup k ďalším funkciám, ako sú administrácia telefonických hovorov alebo čítanie prijatých textových správ s pomocou technológie prevodu textu na reč, nehovoriac o inovatívnom systéme audio streamingu na prehrávanie audio súborov a webových rozhlasových staníc priamo z vášho chytrého telefónu dátovým tokom vedeným cez Bluetooth do zariadenia Uconnect.

Systém Uconnect 5" dopĺňajú ovládacie prvky na volante a software eco:Drive, ktorý pomáha šetriť pohonné hmoty a znižovať emisie CO2. Voliteľne je k dispozícii tiež integrovaná navigácia vyvinutá v spolupráci so spoločnosťou TomTom.