Tipo Hatchback

Vyberte si verziu

Tu začnete konštruovať automobil presne podľa svojich predstáv. Aby ste si mohli optimálne vybrať, najskôr sa podrobne informujte o danom modeli, o verziách, motoroch i o sériovej a voliteľnej výbave.
Akciová zľava má iba informatívny charakter a môže v nej byť zahrnuté lízingové zvýhodnenie. Na vytvorenie presnej a záväznej kalkulácie kontaktujte svojho predajcu Fiat.
Ponuka verzií, doplnkov, farieb a čalúnení sa môže líšiť v závislosti na aktuálnej ponuke alebo zmenách jednotlivých modelov. Pre získanie záväznej ponuky kontaktujte niektorého z autorizovaných predajcov Fiat.
Cenníková cena:
13.200 Eur
Zľava:
710 Eur
Celková cena po zľave:
12.490 Eur
Štandardná výbava:
Línia a štýl
15" oceľové disky, Nárazníky vo farbe karosérie
Komfort / Funkčné prvky
2 zadné opierky hlavy, Centrálne uzamykanie, Diaľkové ovládanie centrálneho uzamykania, Elektrické ovládanie predných okien, Elektricky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá s vyhrievaním, Elektrický posilňovač riadenia , Kit Fix and Go , Manuálna klimatizácia , Slnečná clona vodiča, u spolujazdca so zrkadlom, TPMS - systém monitorovania tlaku v pneumatikách, Vonkajší teplomer, Vrecko na zadnej strane operadla spolujazdca, Vyhrievané zadné okno, Výškové nastavenie svetiel, Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča, Výškovo nastaviteľný volant, Zadné delené sedadlo 40/60
Bezpečnosť
ABS, Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Bočné airbagy predných sedadiel, ESP + ASR / MSR, HBA a Hill Holder, Okenné airbagy
Audio / Telematika
3,5" LCD displej, Rádio so vstupmi USB a AUX a 4 reproduktormi, Zásuvka 12V v stredovom tuneli