Tipo

Vyberte si verziu

Tu začnete konštruovať automobil presne podľa svojich predstáv. Aby ste si mohli optimálne vybrať, najskôr sa podrobne informujte o danom modeli, o verziách, motoroch i o sériovej a voliteľnej výbave.
Akciová zľava má iba informatívny charakter a môže v nej byť zahrnuté lízingové zvýhodnenie. Na vytvorenie presnej a záväznej kalkulácie kontaktujte svojho predajcu Fiat.
Ponuka verzií, doplnkov, farieb a čalúnení sa môže líšiť v závislosti na aktuálnej ponuke alebo zmenách jednotlivých modelov. Pre získanie záväznej ponuky kontaktujte niektorého z autorizovaných predajcov Fiat.
Cenníková cena:
11.900 Eur
Zľava:
0 Eur
Celková cena po zľave:
11.900 Eur
Štandardná výbava:
Línia a štýl
Nárazníky vo farbe karosérie, Oceľové kolesá 15'' + pneu 195/65 R15
Komfort / Funkčné prvky
Automatické otváranie dverí batožinového priestoru, Diaľkové ovládanie centrálneho zamykania, Elektricky ovládaná predná okna, Elektrický posilňovač riadenia, Kit Fix&Go (sada na opravu pneu), Kit pre prašné cesty, Manuálna klimatizácia s peľovým filtrom, Mechanicky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá, Senzor vonkajšej teploty, Tretia zadná opierka hlavy, Väčšie kotúče predných bŕzd, Vyhrievané zadné okno, Výškové nastavenie svetiel, Výškovo a osovo nastaviteľný volant, Zadné delené a sklopiteľné sedadlo 40/60
Bezpečnosť
ABS, Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Bočné airbagy predných sedadiel, ESP (elektronický stabilizačný program), zahŕňa ASR, MSR, HBA a Hill Holder a a kontrolu proti rozkmitaniu prívesu, Okenné airbagy, TPMS - systém aktívneho monitorovania tlaku v pneumatikách
Audio / Telematika
Rádio s vstupmi USB a AUX a 4 reproduktormi, Zásuvka 12V na stredovom tuneli